€ 12,20/h +dieta, zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 05:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy zabudowie suchej. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Kassel przy montażu płyt K-G. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Kassel, Niemcy

Pensja: 12,20 euro brutto na godzinę plus dieta dzienna w wysokości 24 euro netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie dla pracowników jedynie z doświadczeniem
  • montaż płyt karton gips

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • przynajmniej 4 lata doświadczenia
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • pełne ubezpieczenie socjalne
  • płatny urlop SOKA BAU
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Wiadomość e-mail prosimy wysłać z załączeniem CV na adres email:

rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: PKG/2019/DE

Dzwonić można w dni robocze w godzinach od 8.30 do 15.30 pod numerami +48 32 746 57 40 / +48 32 746 01 46 lub +48 32 746 61 66

źródło: www.praca-za-granica.pl/o-843545.php

ID ogłoszenia: 7265d0a9b518523d