€ 12/h brutto + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 05:00

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni z zabawkami w Poczdamie przy zbieraniu zamówień. Oferta do podjęcia od zaraz  dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Umowa: na 4 miesiące

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień na magazynie hurtowni z zabawkami zgodnie
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • dbanie o najwyższą jakość, porządkowanie półek, wprowadzanie danych do systemu
  • wykonywanie prac fizycznych – rozładunek, załadunek

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • niemiecką umowę na czas określony – 4 miesiące
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracę na pełen etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • młody i ambitny zespół
  • wsparcie we wszelkich kwestiach
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek Poczdam 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 2105b9ec806c9c83