€ 10 euro brutto/h + premia + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 5-6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2016 04:01

Od zaraz dam tymczasową pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu i rozpakowywaniu perfum. Oferta z Dortmundu na okres ok. 5-6 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Pensja: 10 euro brutto na godzinę plus premie za wydajną i rzetelną pracę
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: 5-6 miesięcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na pakowaniu perfum i przepakowywaniu ich w nowe pudełka, ofoliowanie i naklejenie kodów kreskowych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkie tempo pracy
  • zwinność, energiczność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • brak nałogów
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pracę na niemieckich warunkach do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na czas określony
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych i przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-perfum11/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 938581923681e0d4

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Dortmund”

  1. Witam wraz z kolega jestesmy zaiteresowani praca wyslalismy meila pozdrawiam