€ 1200 netto + mieszkanie i wyżywienie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:18

Proponujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w 4 gwiazdkowym hotelu z Hamburga na stanowisku pomocy kuchennej. Niemcy praca z podstawową znajomością języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 1200 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek na kuchni hotelowej
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie składników itp.
  • praca na zmywaku

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy początkowo na czas określony z możliwością przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie na miejscu we wszystkich sprawach
  • pracę w młodym i zgranym zespole

Aplikacja:
osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Hamburg 2017

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-hamburg-dla-pomocy-kuchennej-w-hotelu/

ID ogłoszenia: 1035941c6591fa3e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna Hamburg 2017”

  1. Witam. Czy istnieje możliwość pracy tylko w okresie wakacyjnym dla pary? Prosze o kontakt internetowy, lub pod nr. tel. 691359049