€ 1700 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:33

Fabryka ze Stuttgartu oferuje zatrudnienia dla Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o odpowiednią jakość wyrobów
  • pakowanie gotowych serków, jogurtów, śmietan itp.
  • zadania porządkowe

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie, pracowitość, samodzielność
  • umiejętność utrzymywania miejsca pracy w nienagannej czystości
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • pełny etat
  • opcję zorganizowania zamieszkania
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produkcjajogurtów/07/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-jogurtow-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 209595d579926a02

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów bez języka Stuttgart”

  1. batista1236 na 9 lipca 2017 @ 19:53

    Jestem zainteresowany 513393624

  2. agatta.96 na 19 lipca 2017 @ 21:53

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Proszę o kontakt:+48507369477

  3. Witam , jestem zainteresowany ofertą , Proszę o kontakt : 503035571