€ 9 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja sałatek bez języka Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:35

Producent sałatek warzywnych i owocowych z Schwalmtal zatrudni od zaraz pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Schwalmtal, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • wsparcie przy przygotowywaniu sałatek warzywnych oraz owocowych
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • dbanie o porządek i utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Oczekiwania:

  • możliwość wykonania odpłatnego badania w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu, koszt to 30 euro
  • możliwość cyklicznych wyjazdów
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek będzie to dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania do Schwalmtal swoim samochodem

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery oraz przejazdu do Schwalmtal
  • możliwość podjęcia pracy w firmie z dobrą pozycją na rynku niemieckim
  • wynagrodzenie wypłacane na czas w walucie euro

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych mailowo na adres:

  • ekrutacja@contrain.pl

Kontakt telefoniczny, możliwy pod numerem: +48 42 680 45 85

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-id384798.html

ID ogłoszenia: 771577d78640240c