€ 11/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy regipsach na budowie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:22

Oferujemy zatrudnienie w Bremen dla budowlańców przy regipsach. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach na budowie dla grup z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 11 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia na budowie przy wykonywaniu różnego rodzaju remontów
  • pracownik będzie zajmował się montażem kartongipsów, czyli stawianiem ścianek czy podwieszaniem sufitów plus wykończenia

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość przyjechania swoim samochodem i prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziane zgłoszenia od ekip budowlanych

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zarobki od 11 euro na godzinę pracy netto
  • ubezpieczenie pracownicze
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy w grupach
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerami:
790 335 199 lub 730-850-914.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-dla-regipsiarzy-bremen/

ID ogłoszenia: 5745bcb61bb213d9