€ 14,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 września 2017 04:37

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Monachium od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni biurowych.

Stanowisko: Personel sprzątający

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w godzinach od 8 do 16 przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obowiązkiem będzie systematyczne sprzątanie – toalet, gabinetów, recepcji, poczekalni, sal konferencyjnych itp
  • stosowanie środków chemicznych zgodnie z ich przeznaczeniem

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • sumienność, pracowitość
  • dostępność id zaraz
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie, sumienność
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze w ustalonym terminie
  • minimum 160 godzin racy miesięcznie
  • zatrudnienie w młodym i zgranym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur – od zaraz, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/monachium-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur/

ID ogłoszenia: 85059b998060109d

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Monachium”

  1. Katarzyna Kwiatkowska na 18 września 2017 @ 18:02

    Jestem zainteresowana pracą wraz z koleżanką. Mój numer: 533690502
    e mail katarzynakwiatkowska4@o2.pl