€ 15/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 maja 2019 04:10

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w stałych godzinach od 10 do 18 w dni robocze
  • zadania polegają na stały utrzymywaniu porządku w biurze – sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, zbieranie brudnych naczyń, wycieranie kurzy, odkurzani i mycie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy samodzielnie lub w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • przez pierwsze 3 miesiące bezpłatne zakwaterowanie, później konieczność zorganizowania sobie lokum we własnym zakresie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur, od zaraz

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-sprzataczek-przy-sprzataniu-biur-berlin/

ID ogłoszenia: 2425ccc8f4876458

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura 2019 Berlin”

  1. angelikajarosz na 6 maja 2019 @ 17:17

    Witam serdecznie
    Bardzo prosze o komtakt pod numerwm telefonu 570344933

  2. Marzenna Nowakowska na 17 maja 2019 @ 10:26

    Sprzątam szybko sprawnie i solidnie a moje cechy charakteru tj pracowitość sumienność oraz zaangażowanie w pracę pozwolą mi na wzorcowe wykonanie powierzonych obowiązków służbowych. Mam doświadczenie w sprzątaniu w kraju i za granicą. Służę też znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Proszę o kontakt tel 511 956 088 lub e-mail marzennanowakowska13@gmail.com. Marzenna Nowakowska

  3. Rybarczyk na 16 lutego 2020 @ 17:19

    Witam czy praca jest aktualna?