€ 14 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:11

Pilnie poszukujemy Polaków z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie do podjęcia dla chętnych przy sprzątaniu kina w Essen. Pracodawca zapewnia wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Essen, Niemcy
Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie powierzchni kina
  • dbanie o porządek w części restauracyjnej oraz toaletach
  • porządkowanie sal kinowych po seansach
  • obowiązkiem będzie odkurzanie, wymiatanie a czasem również pranie tapicerki

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach wieczornych
  • dostępność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista i schludność
  • optymizm
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobre zdrowie
  • brak nałogów i punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na okres próbny, trwającą 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne dodatki i możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kino-sprzątanie/07/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 7415962366663153

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Essen”

  1. jadzia1234 na 12 lipca 2017 @ 16:28

    Proszę o kontakt 697475614 mogę podjąć pracę od zaraz