€ 13-16/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:23

Oferujemy zatrudnienie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej w Stuttgarcie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca fizyczna na pełny etat w klinice stomatologicznej przy sprzątaniu
  • obowiązują stałe godziny popołudniowe
  • do zadań osoby zatrudnionej należy sprzątanie gabinetów, dezynfekcja, wynoszenie odpadów, sprzątanie łazienek, mycie podłóg, dbanie o poczekalnię – układanie gazetek, podlewanie kwiatów, przecieranie stolików i kanapy
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i samochód do dojazdów
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie trwające pierwsze 3 dni oraz pełne wsparcie koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 220 euro miesięcznie
  • pakiet ubrań roboczych
  • sprzęty oraz detergenty niezbędne do pracy
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 06/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 5945ceaffda75c69