€ 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie galerii handlowej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2016 04:09

Zatrudnimy chętnych do pracy w Niemczech jako sprzątacz – sprzątaczka. Oferta od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu galerii handlowej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Pensja: 12 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań zgodnie z grafikiem – kontrola czystości w toaletach, uzupełnianie środków higienicznych, mycie luster, itp.
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • mycie podłóg
  • prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • punktualne stawianie się w pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • pomoc przy sprawach w urzędach
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • samodzielne stanowisko

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie galerii handlowej od zaraz, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-galerii-handlowej-hamburg-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5705844b430990b8

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie galerii handlowej Hamburg”

  1. marzena sroka na 10 stycznia 2017 @ 14:28

    Była bym zainteresowana tą pracą proszę o kontakt telefoniczny 70200371 kontakt w Hamburgu. Sprzątam już dziesięć lat w prywatnych domach

  2. marzena sroka na 10 stycznia 2017 @ 14:31

    Była bym zainteresowana tą pracą Sprzątam już dziesięć lat w prywatnych domach.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.