€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech płytkarz – glazurnik w budownictwie od zaraz 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 marca 2018 04:33

Szukamy osoby na stanowisko płytkarz-glazurnik do układania płytek na różnych powierzchniach. Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Glazurnik – Płytkarz

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy układaniu różnych powierzchni glazurą, terakotą, gresem itp.
  • obowiązkiem będzie samodzielne przygotowanie gruntu, czyli między innymi oczyszczenie czy wyrównanie
  • prace wykończeniowe – fugowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego będzie dużą zaletą
  • autem będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto na przyjazd
  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami – poziomicą, szlifierką, kielnią czy dłutem

Zapewniamy:

  • wsparcie w przygotowaniu przyjazdu oraz w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych
  • bardzo dobre zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zapewnione odprowadzanie składek
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • stałe zatrudnienie
  • pakiet socjalny
  • stałą pracę w Niemczech
  • legalne warunki zatrudnienia – zgodne z niemieckim systemem zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego reydenta

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 9275ab80b2a60ac1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.