€ 1550 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech produkcja keczupu od zaraz bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 marca 2016 05:48

Pilnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka na produkcję keczupu, musztardy i majonezu w fabryce z Düsseldorfu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • dostarczanie odpowiednich składników na linię produkcyjną
  • dbanie o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych i kontrola wskaźników urządzeń
  • obsługa maszyn do mieszania, przecierania oraz podgrzewania składników

Oczekiwania:

  • gotowość do nauki i wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie – niski koszt miesięczny w wynajętych mieszkaniach niedaleko fabryki
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecka umowa o pracę
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca Niemcy na produkcji musztardy, majonezu i sosów, Düsseldorf”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 54856f9c63c1f9f8

6 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech produkcja keczupu od zaraz bez języka Düsseldorf”

  1. krakersy76 na 30 marca 2016 @ 18:33

    Witam jesteśmy parą zainteresowani ta ofertą prosimy o kontakt 25 7555923

  2. witam jest nas 2 do pracy jesteśmy zajnteresowani tel kont 608175242

  3. Ewa Raczynska na 5 kwietnia 2016 @ 15:07

    Witam….zapoznałam się, z Państwa ofertą, wyrażam chęć współpracy z Państwem.
    Proszę o kontakt telefoniczny pod nr.tel.506199046.
    Z poważaniem
    Ewa i Piotr Kmiecik

  4. MARCIN UTECHT EWELINA UTECHT na 8 kwietnia 2016 @ 18:50

    Witam jestem gotowy podjąć prace od zaras z możliwością dlugo terminowej umowy po okresie próbnym prawo jazdy kat b. 667541151

  5. Tomasz Szarata na 9 kwietnia 2016 @ 10:37

    Jestesmy zainteresowani tą pracą ,nasz kontakt 0048502344263 ,0048537328727 ,gotowi od zaraz Tomasz i Iwona

  6. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy mój Numer Kontaktowy : 785979348