€ 15 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:18

Możliwość zatrudnienia w Dortmundzie dla Polaków z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 15 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek zleconych powierzchni biurowych
  • zadania wykonywane będą zgodnie z przydzieloną kolejnością
  • prace polegają na myciu podłóg, sprzątaniu sal konferencyjnych, łazienek, opróżnianiu koszy, wymianie worków itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 3 miesiące
  • doświadczenie poparte referencjami
  • brak uzależnień
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • optymizm
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia podczas której pracownik ma zapewnione darmowe lokum
  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur, sierpień 2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-dortmund-2017/

ID ogłoszenia: 397599de6edf343e