€ 13,25-16,50/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 07:07

Od zaraz zatrudnimy w Berlinie z podstawową znajomością języka do sprzątania domów i mieszkań prywatnych. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: w zależności od zatrudnienia – osoby na umowie o pracę 13,25 euro brutto na godzinę pracy a Ci na Gewerbe – 16,50 euro na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie wnętrz domów i mieszkań zgodnie z poleceniem właścicieli
  • są to typowe zadania polegające na utrzymywaniu czystości – pranie, zmywanie, prasowanie, mycie podłóg, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualny dokument o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane referencje
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym
  • darmowe zamieszkanie dla osób które wypracują przynajmniej 150 godzin w miesięcy
  • sumienne przeszkolenie
  • dobre warunku pracy i terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 6745b4674be59305

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Berlin”

  1. Witam , jestem zainteresowana powyższą
    ofertą. Proszę o kontakt 602178401
    Dziękuje

  2. Anna2803 na 27 lipca 2018 @ 12:14

    Jestem zainteresowana ofertą od zaraz. Tel. 725377789

  3. EwaKozlowska na 28 lipca 2018 @ 22:37

    Jestem zainteresowana oferta pracy i proszę o kontakt 501385447

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.