€ 14/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:45

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hanowerze dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych. Pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę w weekendy

Opis stanowiska pracy:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu w domach i mieszkaniach
  • są to typowe obowiązki, np.: ścielenie łóżek, mycie kuchni, łazienki, odkurzanie, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • duża samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do stałego zatrudnienia w Niemczech

Zapewniamy:

  • samochód służbowy – niezbędny do dojazdów
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • samodzielne stanowisko pracy
  • w razie potrzeby pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • opcja wzięcia udziału w tanim kursie języka organizowanym przez pracodawcę
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych z aktualnym CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, od kwietnia Hanower, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-hanower/

ID ogłoszenia: 4145ac7c47b51882