€ 10 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie galerii handlowej Dortmund dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 00:59

Oferta pracy w Niemczech dla 2 Polaków przy sprzątaniu galerii handlowej w Dortmundzie. Zatrudnienie w Dortmundzie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • sprzątanie części ogólnodostępnych – korytarzy, toalet oraz wydzielonych pomieszczeń kadry zarządzającej centrum handlowym
  • osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za sprzątanie manualne oraz maszynowe

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • preferowane referencje od poprzednich pracodawców
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża dokładność, pracowitość, odpowiedzialność
  • uczciwość

Oferta:

  • opieka polskiego rezydenta
  • pomoc z formalnościami na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • możliwość podjęcia pracy w parze
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie
  • prawo do urlopu
  • legalne zatrudnienie w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „sprzątanie galerii handlowej, Dortmund”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg
Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 29556ae9b9f7db00

3 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie galerii handlowej Dortmund dla Polaków”

  1. jzmanowsla na 1 lutego 2016 @ 08:40

    Witam jestem zainteresowana mam doswiadczenie jako sprzataczka ale slabo z jezykiem mieszkam w oberhasem nr4915127972993 czekam na szybka odpowiedz pozdrawiam krystyna

  2. krawcu1994 na 7 lutego 2016 @ 19:50

    Witam. Mieszkam w Dortmundzie mam 21 lat komunikatywny niemiecki jestem zainteresowany podjeciem pracy od zaraz w panskiej firmie. krawieckiartur3@gmail.com

  3. Witam,
    jestem zainteresowana podjęciem od zaraz pracy „Sprzątanie…” . Obecnie mieszkam w Laupheim, okolice Ulm, w każdej chwili mogę się przeprowadzić. Posługuję się językiem niemieckim na poziomie A2. Posiadam doświadczenie w pracy jako sprzątaczka.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt: wojcmagda@gmail.com , tel. 004973929641432.
    Magdalena Wojciechowska