€ 11,15 euro brutto/h plus dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie dla tynkarzy od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 02:47

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko tynkarz dla 2 pracowników budowlanych. Zatrudnienie na budowie w Ulm dla Polaków. Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach.

Stanowisko: Tynkarz

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: 11,15 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 24 euro netto dziennie

Start: 22.04.2015

Opis stanowiska:

  • Praca dla 2 tynkarzy przy wykończeniach.
  • Osoby które zostaną zatrudnione będą odpowiedzialne za montowanie ścianek działowych oraz płyt kartonowo-gipsowych.
  • Do zadań należeć będzie tynkowanie, gipsowanie, malowanie, montaż ociepleń oraz wygłuszanie ścian.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu wysokim u jednej osoby na grupę
  • duża samodzielność
  • sumienne wykonywanie prac
  • pracowitość
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • gotowość do zabrania własnych narzędzi

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dodatkowo płatne nadgodziny

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: TGK/415/DE należy przesłać mailowo z załączeniem CV oraz klauzuli o przetwarzaniu danych na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl

źródło: http://www.praca4u.net/tynkarzewykonczenia-wnetrz-ulm-id280626.html

ID ogłoszenia: 8065530e1a820938

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie dla tynkarzy od zaraz Ulm”

  1. Chetnie podejme prace ale bez jezyka niemieckiego.dyplomy z kursow z budownictwa.prace w rigipsach i wykonczeniu wnetrz.uprawnienia sep 1kv.czynne prawo jazdy kat „b”.malowanie farbami bekkers i tikurilla i inne.pozdrawiam Joachim .tel+ 48 530 770 060