€ 15,20€/h +40 diety

Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz dla glazurnika-kafelkarza Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2019 04:37

Poszukujemy od zaraz glazurników-kafelkarzy na budowie w Fuldzie. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla budowlańców przy układaniu kafelków, glazury, płytek.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy

Pensja: 15,20 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 40 netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • wykonywanie prac wykończeniowych samodzielnie
  • do zadań należy odpowiednie przygotowanie podłoża pod dalsze prace – flizy, płytki lub kafelki
  • obowiązkiem będzie układanie płytek, kafelków lub fliz
  • różnego rodzaju zdobienia, fugowanie, sprzątanie po wykończonej pracy
  • dbanie o materiały i sprzęt

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku glazurnika
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własne auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie rezydenta
  • pełną pomoc w organizacji wyjazdu – np, przy tłumaczeniach itp.
  • miejsce zakwaterowania
  • atrakcyjne zarobki
  • pełny pakiet socjalny
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o kontakt telefoniczny: +48 602 434 664 lub aplikowanie poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/glazurnik-niemcy-fulda,oferta,7076711

ID ogłoszenia: 4035d7e6baaed50c