€ na akord

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2017 przy zbiorach szparagów Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:58

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Halle dla osób bez znajomości języka od kwietnia 2017.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru szparagów
Rozpoczęcie: od kwietnia 2017
Lokalizacja: Halle, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 30
Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dostępność od kwietnia 2017
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • punktualne stawianie się na zbiórki
  • energiczność
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego przełożonego
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zamieszkanie bezpłatne dla osób które będą gotowe pracować do końca sezonu i będą respektować regulamin
  • możliwość pracy dla grup czy par

Aplikacja:
Wiadomości aplikacyjne należy wysyłać najpóźniej do lutego 2017.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres poniższy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy zbiorach szparagów 2017, Halle niedaleko Lipska. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-kwietnia-2017-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-halle/

ID ogłoszenia: 970584daad6ef356