€ 9,84/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze papryki od zaraz Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:42
  • Wygasa: 25 dni, 13 godzin

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorze papryki oraz pomidorów szklarniowych. Zatrudnienie w Torgau bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru papryki

Miejsce zatrudnienia: Torgau, Niemcy

Pensja: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz – rekrutacja uzupełniająca, w listopadzie do pracy wyjechało już 6 osób

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy zbiorze i pielęgnacji warzyw
  • do zadań należeć będą również prace porządkowe, kontrola nawadniania, nawożenie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność, solidność, pracowitość

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w ogrzewanym domku pracowniczym
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę podpisaną z pracodawcą na czas określony
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/12/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6175de7e05071775

1 odpowiedź na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorze papryki od zaraz Torgau”

  1. Witam!
    Zainteresowana pracą przy zbiorach papryki w Torgan. Tel 600530 339 Marta

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.