€ 8,60 euro

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory truskawek 2017 Wülfrath

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wülfrath
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:13

Propozycja zatrudnienia w Wülfrath do podjęcia od zaraz przy zbiorze truskawek. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka, doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Wülfrath, Niemcy
Pensja: 8,60 euro na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • w zależności od aktualnych potrzeb – praca na polu przy zbiorze truskawek albo przy ich sortowaniu na hali
  • pracownik ma narzucone normy godzinowe/dzienne które musi wypracowywać

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • pozytywne nastawienie
  • możliwość zabrania podstawowych sztućców oraz garnków
  • brak uzależnień
  • pracowitość, zaangażowanie
  • konieczność bycia gospodynią domową bez zatrudnienia, studentem lub uczniem, rencistą albo osobą na utrzymaniu rodziców które nie są zarejestrowane w UP ale także nie pracują
  • konieczność posiadania odpowiednich butów i odzieży

Zapewniamy:

  • rozpoczęcie raz ze startem sezonu na truskawki
  • zatrudnienie sezonowe na 6-8 tygodni
  • dla chętnych możliwość zorganizowania płatnego przejazdu do Niemiec
  • pracę 6 dni w tygodniu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 004915234540719

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-zbior-truskawek-od-zaraz-bez-jezyka-w-wuelfrath-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 2865912f5dd4e452