€ 9,19/h brutto

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2019 04:21

Od kwietnia 2019 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach i sortowaniu szparagów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pensja: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorach i sortowaniu szparagów

Oczekiwania:

  • konieczność wypracowywania norm godzinowych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach lub rolnictwie
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • odpowiedzialność
  • dostępność od kwietnia do końca czerwca 2019
  • konieczność zabrania ze sobą odpowiedniego ubrania, gumowców, płaszcza przeciwdeszczowego, kapelusza, kremu z filtrem itp.

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • dla najlepszych pracowników premie za wydajność
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki w wysokości 50-100 euro
  • około 48 godzin pracy w tygodniu w zależności od warunków pogodowych i zapotrzebowania
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych za 4-7 euro
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • niemcy@bispol.com – w nagłówku wpisując „Szparagi Niemcy”

Wiadomość SMS prosimy przesłać na numer: 782 745 508

KONIECZNE JEST podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu.

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/1/zbiory_szparagow__marzec_kwiecien_2019

ID ogłoszenia: 2615c97f4d665df8