€ atrakcyjne

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:40

Od września 2019 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – malin. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: atrakcyjne wynagrodzenie

Umowa: na okres 6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy ręcznym zbiorze owoców miękkich – malin

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, możliwość zorganizowania sobie przejazdów i wyżywienia samodzielnie
  • dostępów od zaraz lub od września na około 6 tygodni
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę sezonową dla pracowników zatrudnionym w rolnictwie
  • ubezpieczenie na cały okres trwania zatrudnienia
  • przejazdy we własnym zakresie
  • pracę sezonową od września 2019
  • zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 667-280-336, lub 721125477

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-zbiorze-malin-dobre-zarobki-CID4-IDBdJp2.html

ID ogłoszenia: 985d5d802c20ebf