€ 8 euro/h + dodatki

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin i truskawek Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:43

Zatrudnimy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin i truskawek od kwietnia 2017. Oferta z Augsburga dla Polaków bez znajomości języka na okres minimum 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Pensja: 8 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki
Termin: od kwietnia 2017

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony do tej pracy w Niemczech będzie odpowiedzialny za ręczny zbiór malin, szparagów i truskawek z upraw polowych i tunelowych

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do wypracowywania norm godzinowych, wynoszących ok. 10-15 kilogramów na godzinę
  • wytrzymałość
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • dla osób chętnych możliwość zatrudnienia na cały sezon zbiorów
  • osoby pracujące wydajnie otrzymają premie
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 7 euro za dzień
  • raz na tydzień zaliczki
  • wolne niedziele

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

ID ogłoszenia: 7825892136f4f194

3 komentarze na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin i truskawek Augsburg”

  1. Witam byla bym zainteresowana praca prosze o katakt bo ja nie moge wyslac mejla na ten co jest podany marta-kolczak@wp.pl

  2. jolanta123 na 10 lutego 2017 @ 12:04

    Witam pracuje w niemczech 11lat przy zbiorach truskawek i jablek i jestem zainteresowana ofertą prosze o kontakt504438447 .renia241191@o2.pl

  3. Prosze o kontakt 577192810