€ do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin i truskawek 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:32

Gospodarstwo rolne oferuje możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech 2017 przy zbiorze truskawek i malin. Zatrudnienie dla Polaków również przy przygotowywaniu pól pod uprawy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru albo sortowania owoców i warzyw
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna w gospodarstwie rolnym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbiór owoców i warzyw – truskawek, malin, rzodkiewki, szczypioru, sałaty, itp.
  • pracownicy będą również oddelegowani do zadań związanych z przygotowywaniem pól pod uprawy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach sezonowych na polu
  • wysoka motywacja
  • chęć do osiągania wysokich wyników
  • możliwość pracy w nienormowanych godzinach
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej również w trudnych warunkach
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zdrowie
  • wytrzymałość

Oferujemy:

  • pracę po 7 do 10 godzin dziennie przez 7 dni na tydzień
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zamieszkanie
  • wsparcie przy sprawach formalnych oraz przy zorganizowaniu transportu do Niemiec

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • info@praca-zagranica.pl

źródło: http://www.praca.pl/pracownik-do-zbioru-lub-sortowania-owocow-i-warzyw_1385767.html

ID ogłoszenia: 45558ea27f540c95