€ 6500 PLN/mc

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pomidorów w szklarni od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 06:11

Od zaraz zatrudnienie w szklarni przy zbiorach pomidorów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru pomidorów

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 6500 PLN miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na pielęgnowaniu pomidorów – okręcanie plant a także obrywaniu liści
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiory warzyw, pakowanie, sortowanie i przygotowywanie do przewozu

Oczekiwania:

  • elastyczność, pracowitość, zaangażowanie
  • wytrzymałość
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • uczciwe zarobki w wysokości 9,20 euro brutto na godzinę
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt za noc to 5,75 euro
  • pracodawca potrąca z pensji koszt ubezpieczenia
  • przejazdy do pracy
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

+ 49 59 03 935 5325

Dzwonić można od poniedziałku do piątku.

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-w-niemczech-szklarnia-kwiaty-i-pomidory-CID4-IDwfqmd.html#ec35fa6084;promoted

ID ogłoszenia: 5215c36366ac4992

2 komentarze na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pomidorów w szklarni od zaraz”

  1. witam jest nas dwoje chetnych do pracy od zaraz prosze o odp na e-mail rkozdra1996@wp.pl

  2. Jestem zainteresowany praca od zaraz
    790800239
    apriliasr99@interia.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.