€ 7,50 netto/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek w szklarni bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 03:56

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od 3 kwietnia 2018 dla kobiet. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek szklarniowych dla osób bez znajomości języka, konieczne jest natomiast doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Start: od 3 kwietnia 2018

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka w wysokości 7,50 euro netto – czyli do ręki po potrąceniu podatku oraz opłaceniu zakwaterowania

Obowiązki:

  • praca polegać będzie głównie na zbiorze truskawek stołowych w szklarniach
  • przełożony może zlecić inne prace rolniczo – gospodarcze

Oczekiwania:

  • dostępność na około 2,5 miesiąca
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze truskawek
  • wysoka motywacja, pracowitość
  • zręczność
  • dobre zdrowie i możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • konieczność zabrania własnej odzieży, obuwia, rękawiczek i pieniędzy na potrzeby w pierwszych dniach

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 2,5 miesiąca od 3 kwietnia do 10 czerwca
  • pensja wypłacana będzie raz w miesiącu
  • 50 do 60 godzin pracy na tydzień
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach, każdy pracownik ma dostęp do pryszniców, pralki, kuchni i łazienek (płatne 2 euro na dobę)
  • ubezpieczenie
  • pracodawca nie zapewnia dostępu do internetu

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Zbiór truskawek stołowych NIEMCY

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-truskawek-stolowych-3/

ID ogłoszenia: 7255a9c6443614fd

1 odpowiedź na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek w szklarni bez języka”

  1. Wojtanowicz Artur na 6 marca 2018 @ 23:17

    Witam mam na imię Artur mam skończone 25lat . Mam duże doświadczenie przy zbiorach truskawki trzy łata pracowałem w Anglii przy truskawce Jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontrakt lub wiadomość. Mój nr tel 723969241