€ 9,84/h brutto + mieszkanie

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: około 12 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 03:40

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie bez języka przy uprawie kwiatów – storczyków, lilii oraz eustom. Zatrudnienie w szklarni z Drezna również dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Stawka godzinowa: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce: okolice Drezna, Niemcy

Umowa: podpisana zostanie na czas określony – około 12 tygodni

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni przy uprawie, pielęgnacji i ścinaniu kwiatów, obecnie uprawiane są głównie lilie, storczyki czy eustomy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również praca przy sadzonkach

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność na okres minimum 12 tygodni
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów czy problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w ogrzewanych domkach
  • rzetelnego pracodawcę i terminowe wypłaty zarobków
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • pracę na około 12 tygodni

Ogłoszenie skierowane jest głównie dla Pań, zgłoszenia od Panów również są mile widziane o ile odpowiada im taki charakter pracy.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach, Drezno”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 9175a1a913552a01