€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach od zaraz bez języka Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Löbau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 04:27

Oferujemy od zaraz możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach – różach i chryzantemach. Oferta z Löbau w ogrodnictwie bez języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejscowość: Löbau, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się wykonywaniem prac ogrodniczych przy pielęgnacji kwiatów – chryzantem oraz róż
  • do zadań należy pielęgnacja, nawożenie, ścinanie, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpiecznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Przy kwiatach – ogrodnictwo, Löbau″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9905a034708ad96d

2 komentarze na “Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach od zaraz bez języka Löbau”

  1. proszę o jak najszybszy kontakt mur nr 530084177

  2. dbogdziewicz na 21 listopada 2017 @ 12:18

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Kontakt – 721098852 oraz mail dbogdziewicz97@wp.pl