€ do uzgodnienia

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech w szkółkach Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Hersfeld
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:18

Aktualnie poszukujemy pracowników do Bad Hersfeld w szkółce z drzewami i krzewami na stanowisko ogrodnika – szkółkarza. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Szkółkarz – Ogrodnik

Miejsce pracy: Bad Hersfeld

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w ogrodnictwie w szkółkach drzew i krzewów.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za przygotowanie podłoża do siewów i sadzenia, zajmowanie się rozmnażaniem wegetatywnym drzew i krzewów.
  • Do zadań należeć będzie prowadzenie dokumentacji szkółkarskiej oraz różnorodne zabiegi mające na celu ochronę roślin

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość nazw łacińskich krzewów i drzew
  • niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • dobre zdrowie oraz forma fizyczna
  • posiadanie wykształcenia ogrodniczego
  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • zarobki zgodne z niemieckim układem zbiorowym
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • stały kontakt z biurem w Polsce
  • zapewnione płatne zamieszkanie – 2 euro za dobę

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • psd.serwis@gmail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/ogrodnik-szkolkarz-2561718.html

ID ogłoszenia: 3715447e2211b919

1 odpowiedź na “Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech w szkółkach Bad Hersfeld”

  1. praca100 na 6 marca 2015 @ 16:08

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam