€ do uzgodnienia

Ogrodnictwo Niemcy praca sezonowa od zaraz przy kwiatach bez języka Straelen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 04:38

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech – Straelen dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie przy kwiatach z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca w ogrodnictwie przy kwiatach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sadzenie cebulek, oczyszczanie, samodzielne przygotowywanie kompozycji kwiatowych
  • do zadań należeć będzie również pakowanie czy przesadzanie

Wymagania:

  • dobra sprawność, zaangażowanie, sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • fachową pomoc przy organizacji wyjazdu
  • zatrudnienie sezonowe przy kwiatach
  • bardzo dobre zarobki
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem
  • przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerami:

  • +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/12884425

ID ogłoszenia: 7565d4b23a50eadb

2 komentarze na “Ogrodnictwo Niemcy praca sezonowa od zaraz przy kwiatach bez języka Straelen 2019”

  1. Witam 2 młode osoby bez nałogów chętne do pracy proszę o numer 505962588 możemy podjąć prace w każdej chwili

    • Nie polecam tej agencji nie chcą pokazać celowo umowy przed wyjazdem. Wszystkiego dowiadujesz się od współpracowników na miejscu np jak chcesz zjechać z dnia na dzień płacisz kare. Kierowców oszukują że będą mieli dodatkowo płacone za dowóz pracowników do pracy a w rezultacie tak nie jest. Byłem w pracy w DE przez kilka agencji i wszędzie warunki mieszkaniowe były super a tu normalnie pożal się Boże.. Mało tego jedna pani z biura jest tak bezczelna i opryskliwa. Jak powiedziałem że zjeżdżam po 4 dniach to nawet nie doczekałem sie umowy którą miałem podpisać na miejscu no i oczywiście mam nie wypłacone za te cztery dni pracy.
      A co najważniejsze ubezpieczeniem które oni niby zapewniają można sobie wsadzić wiadomo gdzie, ludzie którzy z jakiegoś powodu musieli skorzystać z pomocy medycznej później muszą płacić za takie wizyty.