€ 9 euro brutto/h

Ogrodnictwo od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet w szklarni Ellwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 05:47

Oferujemy możliwość zatrudnienia w ogrodnictwie dla kobiet przy sadzonkach roślin ozdobnych. Sezonowa oferta pracy w Niemczech od zaraz w szklarni z Ellwangen.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Ellwangen, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto co daje około 1150 do 1300 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowanie prace przy sadzonkach
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań na produkcji roślin ozdobnych w szklarniach

Oczekiwanie:

  • preferujemy zgłoszenia od młodych osób
  • mile widziane wykształcenie jako ogrodnik lub podobne
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie stałe, z jedną przerwą trwającą 1,5 miesiąca
  • praca 5 do 6 dni w tygodniu na pełny etat w godzinach od 8 do 17
  • około 170 do 200 godzin pracy w miesiącu
  • dla chętnych opcja zatrudnienia jedynie na 3 miesiące
  • przeszkolenie i wdrożenie w zadania
  • pełne świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 150 euro (do dyspozycji pracownika są zadbane i w pełni wyposażone pokoje – internet, pralka itp.)

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe kryteria proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • info@polfach.de

kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 0049 151 459 680 52

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-kobiet-w-ogrodnictwie-praca-w-szklarni-id816892.html

ID ogłoszenia: 66359a3338dae125