€ 5500-9000 brutto

Ogrodnictwo oferta pracy w Niemczech przy kwiatach bez języka dla par i grup, Kempen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 03:10

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par i grup bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach k. Kempen z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: w rejonie Nadrenii Północnej Westfalii – w pobliży granicy z Venlo

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 5500 – 9000 PLN brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca w ogrodnictwie przy kwiatach
  • zadania są proste, polegają między innymi na: sadzeniu, sortowaniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • bezpłatne testy
  • zatrudnienie dla grup oraz singli
  • pracę w Niemczech również dla osób bez znajomości języka
  • stałe wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • zatrudnienie w oparciu o umowę po stronie Niemiec
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie za darmo w pełni wyposażonych domach jednorodzinnych
  • telewizję w pokojach
  • darmowe przejazdy autami służbowymi
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Niemiec
  • przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania telefonicznie, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

Zgłoszenia można wysyłać również poprzez źródło:

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-kwiaty-pilne-panowie-panie-od-zaraz-CID4-IDI9XsT.html

ID ogłoszenia: 499610656d786fb7