€ do ustalenia

Ogrodnictwo-sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w szklarni od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 15:12

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Oferta w ogrodnictwie od zaraz z okolic Lipska przy kwiatach ich zbiorze i pielęgnacji.

Stanowisko: Pracownik do zbioru i pielęgnacji kwiatów

Miejsce: okolice Lipska

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania wykonywane będą w szklarni z kwiatami. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zabiegi pielęgnacyjne oraz zbiory kwiatów.

Oczekiwania:

  • szybkość we wdrożeniu się w obowiązki
  • gotowość do podjęcia powyższej pracy od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • punktualność
  • wytrzymałość kondycyjna
  • niezawodność, kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę tymczasową w Niemczech
  • gruntowne przeszkolenie
  • wsparcie w dopełnieniu formalności, zorganizowaniu zamieszkania i sprawach urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o pilne wysyłanie zgłoszeń na adres: zuver@consultant.com

W tytule koniecznie należy wpisać: “Niemcy praca w szklarni, okolice Lipska”

ID ogłoszenia: 73255b0d3077193e

2 komentarze na “Ogrodnictwo-sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w szklarni od zaraz Lipsk”

  1. norbert75 na 26 lipca 2015 @ 20:32

    witam proszę o kontakt orbert1975@wp.pl

  2. jestem emerytem lat 63 zainteresowany praca sprawny fizycznie tel nr 798662769