€ 8,90 brutto/h + premie

Ogrodnictwo sezonowa praca w Niemczech przy sadzonkach bez języka Nadrenia-Palatynat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nadrenia-Palatynat
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:29

Oferta sezonowej pracy w Niemczech (Nadrenia-Palatynat) bez znajomości języka w szklarni przy sadzonkach. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni przy sadzeniu sadzonek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność w terminie od 22 stycznia do 30 kwietnia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy obowiązującej od 22 stycznia do 30 kwietnia
  • możliwość podjęcia zatrudnienia głównie dla kobiet
  • pracę w wymiarze od 8 do 11 godzin dziennie w dni od poniedziałku do soboty włącznie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokojach 3 osobowych
  • gwarancja zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń bezpośrednio do niemieckiego pracodawcy:

  • leda@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-sadzeniu-sadzonek-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-nadrenia-palatynat/

ID ogłoszenia: 7145a5f8254b9bfc