€ do ustalenia

Ogrodnik – dam pracę w Niemczech od zaraz w Balingen 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Balingen
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 05:31
  • Wygasa: 11 dni, 5 godzin

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech dla ogrodników. Zatrudnienie od zaraz w Balingen przy pielęgnacji i porządkowaniu terenów zielonych (ogrody, parki).

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis pracy:
· Miejsce pracy: różne miasta
· Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
· Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej
· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 170 do 190 godz. miesięcznie

Główne zadania:
· Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni miejskiej (ogrodów, parków, kwietników)
· Sadzenie i pielęgnacja roślin sezonowych
· Koszenie trawników, przycinanie żywopłotów
· Nawożenie i podlewanie roślin
· Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:
· Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
· Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki
· Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane
· Przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego jest zalecana
· Konieczne prawo jazdy kat. B, własne auto mile widziane

Oferujemy:
· Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Stawka godzinna brutto: 11,60 euro
· Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1350 do 1700 euro
· Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie. Uwaga! Brak pokojów 1-osobowych.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

eastgaterecruitment.com/

ID ogłoszenia: 7075b37a854ccb31

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.