€ 2000 euro netto

Ogrodnik – dam pracę w Niemczech w ogrodnictwie przy pielęgnacji zieleni Passau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Passau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas okreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:33

Firma ogrodnicza z Passau poszukuje ogrodników do pracy w Niemczech przy zakładaniu ogrodów oraz pielęgnacji terenów zielonych. Konieczne doświadczenie oraz komunikatywna znajomość języka.

PZ Pośrednictwo Zleceniami – jesteśmy Agencja Pracy oraz Doradztwa Personalnego (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych. Świadczymy równiez usługi opiekuncze dla osób starszych w domach prywatnych na terenie Polski jak i Niemiec.

Obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Ogrodnik

Miejsce pracy: Passau, Niemcy

Obowiązki:
•pielęgnacja zieleni
•zakładanie ogrodów

Od kandydatow oczekujemy:
•wykształcenie ogrodnicze/rolnicze
•doświadczenie w branży ogrodniczej/rolniczej
•komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•dobry stan zdrowia
•czynne prawo jazdy kat. B, własne auto
•chęć osiedlenia się za granicą

Mile widziane:
•referencje od wcześniejszych pracodawców

Oferujemy:
•legalne zatrudnienie
•pomoc w znalezieniu zakwaterowania
•atrakcyjne wynagrodzenie
•możliwość wypracowania nadgodzin
•umowa o pracę na niemieckich warunkach
•pakiet socjalny

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/539 940 191 bądź mailowy: ula@pzszczecin.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr. 101, poz. 923 ze zm.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

Internet: www.posrednictwozleceniami.pl

ID ogłoszenia: 1755ba3125e9af8