€ 1500 netto

Ogrodnik – fizyczna praca w Niemczech, Wiesmoor

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesmoor
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2017 03:17

Firma ogrodnicza z siedzibą w Wiesmoor poszukuje ogrodników do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pielęgnacji ogrodów, układaniu ścieżek, podjazdów z kostki brukowej.

Zadania:
Praca przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. Układanie ścieżek i podjazdów z kostki brukowej i innych materiałów, kopanie i czyszczenie oczek wodnych. Budowa murków, tarasów i altanek.

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy wykształcenia kierunkowego i/lub doświadczenia w zawodzie, oraz dobrej/komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:
niemiecką umowę wraz ze wszystkimi świadczeniami
niemieckie ubezpieczenie
Gwarancję terminowych wypłat
Przelewy na polskie (walutowe) i niemieckie konta
Gwarancję terminowego odprowadzania składek
Możliwość uzyskania zaliczki już po dwóch przepracowanych tygodniach
Konkurencyjne stawki
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów i pracowników

ID ogłoszenia: 62591427f46fb65

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez WK Arbeitswelt GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez WK Arbeitswelt GmbH »