€ 8 euro brutto/h

Okolice Berlina oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:14

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla 4 kobiet przy zbiorze truskawek i przygotowaniu pól pod zbiory. Oferta od maja 2016 na plantacji w okolicach Berlina.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Start: od maja do lipca 2016

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina, Niemcy

Wynagrodzenie: 8 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • Osoby zatrudnione będą zajmowały się pracą fizyczną polegającą na przygotowaniu pól do zbiorów oraz w późniejszym czasie zbiorem truskawek. Zbiera się owoce dojrzałe, sortuje i pakuje.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w analogicznej pracy sezonowej
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • samodyscyplina, pracowitość

Zapewniamy:

  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, koszt do pokrycia przez pracownika to 6 euro dziennie
  • zatrudnienie sezonowe w okresie od maja do lipca 2016
  • przejrzysty system zatrudnienia
  • możliwość dorobienia
  • pracę dla 4 kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-kobiety-id337159.html

ID ogłoszenia: 87956a518bae6605