€ 16€ brutto/godzine

Operator CNC – dam pracę w Niemczech od zaraz, Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Passau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 03:48

W rejonie miasta Passau propozycja pracy w Niemczech od zaraz w branży przemysłowej na stanowisku operatora CNC. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka.

Dla naszego klienta w miejscowości Thyrnau poszukujemy od operatora CNC

Zadania:
obsługa plotera CNC
wykonywanie detali zgodnie z instrukcją obsługi (dokumentacją techniczną )
kontrola jakości wykonywanych detali

Wymagania:
gotowość do pracy zmianowej
wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
samochód będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
niemiecką umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodne z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę

ASkrzynska@usgpeople.de

ID ogłoszenia: 7915e3bd533b8986

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.