€ 13€/h. brutto

Operator CNC, Frezer, Tokarz oferta pracy w Niemczech od zaraz, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2017 04:14

Firma przemysłowa z Hamburga poszukuje fachowców – operatorów CNC (tokarzy – frezerów) do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy obsłudze frezarek sterowanych numerycznie.

HR in Time
Kooperacja międzyludzka – lokalnie usytuowani – na skalę europejską połączeni!
Dla jednego z naszych renomowanych Klientów z siedzibą w Schwarzenbek (koło Hamburga) poszukujemy obecnie osób chętnych do pracy jako

Operator maszyn, Frezer, Tokarz

Nasza oferta:

- praca na caly etat
- wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki do urlopu i dodatki Bożonarodzeniowe
- 500€ Bonus- kto do 30.06.2017 rozpocznie u nas prace i przepracuje 4 miesiace (100% obecność), otrzyma jednorazowo 500€ brutto jako bonus
- zapewnione zakwaterowania płatne 12,85€/dzien
- stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- praca dlugometrażowa (żadna montażówka)
- możliwość późniejszego przejęcia przez naszego klienta
- opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
- wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy
- pomoc w uzyskaniu Kindergeld

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn CNC, frezarek
- Monitorowanie poprawnego funktionowania maszyn
- Obsługiwanie specjalistycznych maszyn ze sterownikiem Siemens840C, Siemens 840D, Heideman, Funac kontrola produktów
- Przyjmowanie towaru i przygotowanie do przesyłki

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe jako operator maszyn CNC mile widziane lub w podobnym zawodzie z zakresu obróbki metalu
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze sterowników Siemens840C, Siemens 840D, Heideman, Funac
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- chęc do pracy w systemie dwuzmianwym (rano i popoludnie)
- dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa

Czekamy na Państwa aplikacje.

Pytania i aplikacje prosze kierować do Pani Iwony Petrus pocztowo, mailowo i telefonicznie:
040 – 696 358 790
bewerbung@hrintime.de

ID ogłoszenia: 558593122e3a1ef1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR in Time
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez HR in Time

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR in Time »