€ do uzgodnienia

Operator CNC – Niemcy praca w okolicy Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 04:34

Propozycja pracy w Niemczech na terenie Augsburga adresowana do operatorów CNC. Zatrudnienie dla osób z kwalifikacjami przy obsłudze i nadzorze nad maszynami sterowanymi numerycznie.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w okolicy Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator/-ka maszyn CNC (m/k)
Miejsce pracy: okolice Augsburga

Zadania:

• Obsługa i nadzór maszyn CNC
• Kontrola jakości produktów
• Drobne programowanie

Profil pracownika:

• Wykształcenie kierunkowe w obsłudze maszyn CNC lub branży metalowej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziana – obsługa frezarki lub tokarki CNC
• Znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• Pomoc w organizacji podróży do Niemiec
• Możliowść dlugoterminowej współpracy
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Magdalena.Stefaniak@helmes-personalservice.de

ID ogłoszenia: 2155a099ecf8d46c