€ euro

Operator CNC oferta pracy w Niemczech + darmowe zakwaterowanie Schramberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schramberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 października 2018 05:17

Firma z Schramberg poszukuje pracowników przemysłowych – operatorów CNC do legalnej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:
– rekrutacji i selekcji pracowników,
– doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników,
– szkoleń personalnych.

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Operator maszyn CNC na terenie Niemiec, Schramberg.

Obowiązki:
– obsługa obrabiarek CNC (kontrola Siemens, Fanuc, 840D),
– wymiana narzędzi (wiertła, frezy itp.),
– pomiar części (ręczny oraz przy użyciu narzędzi pomiarowych),
– kompleksowa obsługa i opieka nad powierzonymi maszynami.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na produkcji przemysłowej,
– doświadczenie w pracy z obróbką metali,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,
– gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
– pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo),
– pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy),
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– darmowe zakwaterowanie,
– możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
– ubezpieczenie zdrowotne.

Ponadto :
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl.”

ID ogłoszenia: 8645bd1bcb167e06