€ 12-14

Operator CNC – oferta pracy w Niemczech w Leinefelde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leinefelde
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:14

Firma z Leinefelde pilnie zatrudni wykwalifikowanego operatora CNC chętnego do pracy w Niemczech przy programowaniu maszyn sterowanych numerycznie. Wymagane kwalifikacje zawodowe oraz komunikatywny język.

Obowiązki:
• Obsługa maszyn CNC
• Dobór i praca z narzędziami
• Usuwanie niewielkich zakłóceń/awarii
• Rozległe poprawki w razie odchyleń
• Programowanie maszyn CNC

Wymagania:
• Wykształcenie w kierunku mechanika przemysłowego, operatora maszyn CNC lub podobne oraz dokształcanie w kierunku obsługi i programowania maszyn CNC
• Wieloletnie doświadczenie
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność w pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom A2)

Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich BEZ POŚREDNIKÓW (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek na niemieckich warunkach,
• Pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności meldunkowych,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
• Opiekę majstra i miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 730 699 626 lub o przesłanie CV w języku polskim bądź niemieckim na adres: edytaewaorzechowska@gmail.com

Prezentacja firmy
TECH Unternehmensgruppe to firma niemiecka istniejąca na rynku od 20 lat, Początkowo dostarczająca usługi lokalnie, rozrosła się do średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego już ponad 900 osób, obsługujących klientów na terenie Niemiec, a także w niektórych krajach Europy.
Naszym hasłem przewodnim są: innowacja i niezawodność – zarówno w dostarczaniu usług naszym klientom jak i wobec naszych pracowników.

ID ogłoszenia: 20454eccd9d399eb