€ 13 brutto/h + 20 Euro netto/dzień

Operator frezarek CNC – praca w Niemczech, Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2017 04:54

Opcja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku operatora frezarek CNC w Hamburgu. Zatrudnienie 2017 przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie zgodnie z otrzymanym rysunkiem technicznym.

Firma Olympia Personaldienstleistungen ze Stuttgartu poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Hamburga operatora frezarek CNC :

OPIS STANOWISKA:

– obsluga frezarek CNC
– praca z rysunkiem technicznym
– ustawianie maszyn CNC
– pomoc przy programowaniu
– kontrola jakosci wyprodukowynych elementow

WYMAGANIA:

– wyksztalcenie jako operator maszyn CNC, lub wieloletnie doswiadczenie na w/w stanowisku
– doswiadczenie w obsludze maszyn CNC
– doswiadczenie w obsludze maszyn do 5 osi
– doswiadczenie przy sterowniku CNC Siemens 840D
– doswiadcznie przy sterownikach Heidenhain, Siemens 840C, Fanuc – mile widziane
– j. niemiecki na poziomie min. A2
– wlasny samochod

OFERUJEMY:

– umowa na mocy prawa niemieckiego na czas nieokreslony
– mozliwosc przejecia na stale przez naszego Klienta
– wszystkie swiadczenia socjalne placone w Niemczech
– dieta 20 Euro netto/dziennie
– mozliwe dodatki branzowe
– premia bozonarodzeniowa i urlopowe
– zakwaterowanie koszt 12,85 Euro/dzien ( odciagane od wyplaty)
– opieka polskojezyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie pelnej aplikacji w j. niemieckim lub polskim z dolaczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres mailowy d.smetek@olympiagroup.de lub kontakt telefoniczny 0049 711 54 99 88 15.

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 274594ced948fc28