€ 1,600.00

Operator Koparki – oferta pracy w Niemczech, Monachium (sortowania surowców wtórnych)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2017 03:44

Pilnie poszukiwani doświadczeni operatorzy koparek chwytakowych, gotowi do podjęcia pracy w Niemczech w firmie z Monachium, zajmującej się sortowaniem surowców wtórnych.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastycności i kreatywności pod szyldem agencji outsorcingowej Time2Work Sp. Z O.O ( KRAZ 13395 ). Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacuyjnym poszukujemy:

Operatora koparki – Monachium !!

Zakres obowiązków:
- obsługa koparki typu Fuchsbagger
- sortowanie surowców wtórnych

Oferujemy:
- ponadtaryfowe wynagrodzenie + dodatki
- wynagrodzenie 1600/1700 euro netto
- praca w młodym, kompetentnym i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
- bezpłatne zakwaterowanie
- szkolenia

Wymagamy:
- doświadczenie zawodowego na koparce chwytakowej
- minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
- zapały do pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: niemcy@time2work.com.pl

Telefon: 504 603 489

ID ogłoszenia: 913591aa25de8505

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EwelinaT2W
  • Zarejestrowany od: 16 maja 2017

Inne przedmioty dodane przez EwelinaT2W

Ostatnie przedmioty dodane przez EwelinaT2W »