€ 2500-3000

Operator maszyn praca Niemcy na produkcji blisko polskiej granicy, Eisenach 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 grudnia 2022 00:57

Począwszy od stycznia 2023 w rejonie Eisenach ciekawa oferta pracy w Niemczech na produkcji jako operator maszyn. Zatrudnienie w firmie blisko polskiej granicy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko operatora maszyn. Klient zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych w Turyngii.

Lokalizacja: 99817 Eisenach (okolice Erfurtu), Niemcy
Rozpoczęcie: styczeń 2023
Zakończenie: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
– Obsługa maszyn (głównie Arburg)
– Obsługa wtryskarek
– Kontrola jakości

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka 17€ brutto
– Dodatek za wyjazd własnym autem
– Zapewnione darmowe zakwaterowanie
– Gwarancję godzin w umowie
– Opiekę polskiego Koordynatora
– Umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą po okresie próbnym

Od kandydata oczekujemy:
– Doświadczenia na podobnym stanowisku
– Znajomości języka niemieckiego

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 864639b2f641e6e6