€ 1.000-1.100,- € netto

Operator maszyn praca Niemcy na produkcji el. z tworzyw sztucznych, Asbach-Bäumenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 86663 Asbach-Bäumenheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2018 06:20

W miejscowości Asbach-Bäumenheim do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech dla operatora maszyn przy produkcji elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Donauwörth, Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w okolicy Donauwörth poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/ opertor maszyn (m/k)
Miejsce pracy: 86663 Asbach-Bäumenheim

Zadania:

• Obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
• Kontrola jakości produktów (produkcja części z tworzywa sztucznego)

Profil pracownika:

• Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (minimum A2)
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Możliowść dlugoterminowej współpracy

ID ogłoszenia: 5065aa7896cb864d

Brak tagów

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.